İçeriğe geç

Eskişehir İmplant

Eskişehir implant alanında yıllardır başarılı hizmetler veren birçok kuruma sahip ender şehirlerden bir tanesidir. Özellikle eksik dişlerin yerine yapılan implant işlemi için çok titiz ve profesyonel çalışılması gerekiyor.

Peki, Eskişehir implant yapan doktorlar kimlerdir? Eskişehir implant fiyatları ve Eskişehir implant tavsiye edilen doktorlar hangileridir?

İmplant
İmplant tedavisi genellikle dişlerini kaybetmiş kişilere yapılan önemli bir tedavidir. İmplant tedavisinde eksik dişlerin yerine çene kemiğinin içine vidalar yerleştirilir. Bu vidalar titanyumdan yapılmıştır. Sonrasında bu vidaların üzerinde diş protezleri için yer açılır ve protezler yerleştirilir.
 
İmplant işleminde kök görevini implantlar görür. Doğal bir diş görünümüne sahip olan implant dişlerle korkmadan yemek yenilebilir ve rahatça konuşulabilir.

Eskişehir İmplant Tedavisinde Fiyatlandırma Nasıldır?

Eskişehir implant tedavisi için birçok işlem farklı farklı seanslarda yapılır. Aşamalar halinde implant çene kemiği içine yerleştir. Sonrasında protez dişlerin yerleştirilerek son bulan tedavi için belli ücretler ödenir.
 
Eskişehir implant tedavisinde fiyatlandırma için;
  1. Ağız içine yapılacak implant sayı
  2. Ağız içinde yapılacak işlemler
implant tedavisi fiyatını etkiler.
 
Eskişehir implant tedavisini uygulayan diş hekimler ile görüşerek fiyat bilgisine ulaşmak mümkün.
Eskişehir İmplant Tedavisinde Fiyatlandırma Nasıldır?

Eskişehir İmplant Fiyatları Nedir?

Eskişehir İmplant Fiyatları Nedir?
Eskişehir implant fiyatları için hastanın muayene edilmesi gerekir. Ardından gereken işlemlerin analiz etmesi gerekir. Ağız içinde çekilmesi gereken dişlerin varlığı ve sağlam diş hiç olmaması fiyat üzerinde etkili olan kriterlerdir.
 
Eskişehir implant yapan doktorlar ve hastanelerin farklılığına bağlı olarak implant fiyatlarında değişiklik olabilmektedir. İmplant fiyatları için sabit fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Hastanın kesin bir fiyat bilgisine ulaşması için randevu alır. Gerekli tetkikler yapıldıktan sonra doğru bir fiyat bilgisi alınabilmektedir.

Eskişehir Diş Hastanesi İmplant Fiyatları Nedir?

Eskişehir diş hastanesi implant fiyatları en fazla merak edilen konulardan bir tanesidir. Özellikle implant tedavisi sonrası olumlu sonuçların alınması fiyatların nasıl olduğunu merak ettirmektedir.
 
Fiyatlandırma belli kriterlere göre yapılmaktadır.
  • Malzeme kalitesi
  • Malzeme türü
  • Malzemenin yapıldığı materyaller
fiyatları belirleyen etmenlerdir. Bu kriterlerin belli olması ile kesin bir fiyat hasta ile paylaşılır ve anlaşma olursa tedaviye başlanır.
Eskişehir Diş Hastanesi İmplant Fiyatları Nedir?

Eskişehir İmplant Doktorları

Eskişehir İmplant Doktorları
Eskişehir implant doktorları bu alanda profesyonelce hizmet vermektedir.
 
Sunmuş oldukları müşteri memnuniyeti sayesinde hem Eskişehir’den hem de çevre illerden talep görürler.

Eskişehir İmplant Merak Edilen Sorular

Eskişehir implant tedavisini merak eden ve bu tedaviyi yaptıracak insanların aklında çeşitli soru işaretleri bulunuyor. Özellikle tedavinin zararlı olup, olmadığı ya da ilerleyen yıllarda bir sorun teşkil edip, etmeyeceği konusunda fazlasıyla soru işareti bulunuyor.
 
Eskişehir implant merak edilen sorular şu şekildedir:
Eskişehir İmplant Merak Edilen Sorular
1- İmplant tedavisi yapıldıktan sonra zararlı olur mu?
 
Uygun hijyen şartları başta olmak üzere, alanında uzman olan doktorlar tarafından kurallara uygun olarak yapılırsa implantın hiçbir zararı olmaz.
 
2- İmplant tedavisi zor bir işlem midir?
 
İmplant tedavisinde zor bir işlem olmayıp, eğer çene yapısı uygunsa bir implant uygulaması sadece 20 dakikada yapılabilmektedir.
 
3- Eskişehir implant tedavisi uygulaması sonrası görülen şişlik normal bir durum mudur?
 
İmplant tedavilerinde yapılacak implantların sayısı çok önemlidir. Eğer bir implant yapılacaksa şişlik genellikle olmaz ya da çok hafif şekilde olur. Fakat birden çok implant yapılıyorsa ve bir seansta çok diş çekiliyorsa biraz daha fazla şişlik olması muhtemeldir. Şişliği önleme ve gidermek için ilaçlardan, buz uygulamasından yararlanılmaktadır.
 
4- İmplant işlemi sonrası çenede oluşan uyuşukluk neden olur?
 
İmplant tedavisi iki aşamadan oluşan bir tedavidir. Tedavi öncesi ve sonrası hastanın takibi tedavinin bir parçasıdır. Eğer tedavi öncesinde hasta doğru şekilde muayene edilir ve radyolojik olarak tetkikler yapılırsa çene-kemik yapısı iyice anlaşılır. Bu uygulamalar sayesinde doğru şekilde implant boyları saptanır. Tüm detaylar düşünülerek yapılan implant tedavisinde asla uyuşukluk olmaz.
 
Tecrübe edinmeden ve yeterli tetkikleri yapmadan implant tedavisi yapıldığında alt çene sinirlerinin hasar almasına neden olur. Bu nedenle de çenede uyuşukluk gibi bir durumla karşılaşılır.
 
5- İmplant Sonrasında sigara içilebilir mi?
 
Sigara içeriğinde yer alan farklı kimyasallar nedeni ile hem operasyon sırasında fazla kanamaya hem de iyileşme sürecinde geç iyileşmeye neden olur. Bu nedenle tedavi sürecinde ilk 48 saat kesin olarak sigaradan uzak durulmalıdır. Tedavinin ilerleyen süreci içinde sigara içilmemesi gerekir.
 
6- İmplant uygulaması sonrası neden oynar?
 
İmplant çok özel bir işlem olup, eğer herhangi bir nedene bağlı olarak enfeksiyon gelişirse kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Özellikle implant kemiğe tutunamayıp oynayabilir ya da ilerleyen dönemlerde implantların hareket ettiği görülür. Bu durumda mutlaka tedaviyi uygulayan diş hekimine başvurulması sağlıklı olacaktır.

Randevu Alın

Dilerseniz 0 222 220 10 06 ve 0 546 225 10 06 numaralı telefonlarımızı arayarak, dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak randevu alabilirsiniz.